Strony internetowe

. Optymalna strona Twojej firmy

Tworzymy czytelne i przejrzyste strony internetowe, dobierając odpowiedni układ witryny na podstawie zebranych materiałów i informacji. Następnie projektujemy odpowiednią szatę graficzną dopasowaną tematycznie do tematyki strony. Przy kodowaniu witryny korzystamy z języków programowania tj. HTML5 i CSS3, PHP5, JS, AS, jQuerry, Bootstrap, MySQL (w zależności od projektu). Na życzenie klienta stronę budujemy na silniku tzw. CMS-ie w celu późniejszej administracji, edycji treści zawartych na witrynie. Przez cały czas projektowania strony internetowej mamy na uwadze strategię SEO czyli optymalizację witryny pod kątem wyszukiwarek i odpowiednich słów kluczowych. Ostatnim etapem jest testowanie strony WWW na różnych przeglądarkach internetowych. Jeśli natomiast tworzymy tzw. mobilną stronę internetową, testujemy ją również na wszystkich dostępnych urządzeniach mobilnych w tym tabletach i smartfonach.

Funkcjonalność stron internetowych

Jesteśmy zdolni wykonać każdy projekt strony internetowej. Przed przystąpieniem do zlecenia, badamy indywidualne potrzeby klienta i na tej podstawie dobieramy najefektywniejszą funkcjonalność każdej witryny.

Re design stron internetowych

Naszą ofertę kierujemy również do tych osób, firm, które posiadają już własną stronę WWW lecz nie są z niej zadowoleni lub posiadają przestarzałą witrynę. W tej sytuacji doradzamy najefektywniejsze rozwiązania. Może to być rozbudowa strony o dodatkowe treści np. pod kątem SEO (Optymalizacja stron WWW), zmiana projektu strony, wyposażenie witryny w system CMS (System zarządzania treścią), budowa galerii zdjęć, rozbudowa formularza kontaktowego lub wiele innych.

Obsługa stron WWW

Oferujemy kompleksową obsługę każdej witryny w zakresie:

  • wykonania i realizacji,
  • tworzenia i publikowania tekstów oraz zdjęć,
  • promowania strony w Internecie za pomocą dostępnych zasobów,
  • opieki technicznej i informatycznej,
  • stabilnego i ciągłego działania strony na hostingu WWW,
  • utrzymania nazw domen.